Zpět na výpis akcí
page.news.archiveNotice.text
Povinnost nosit roušku
Vážení návštěvníci, dle nařízení Krajské hygienické stanice kraje Vysočina platí od 14.7. 15:00 v našem centru opět povinnost nosit roušku. Děkujeme za dodržování tohoto opatření.
Věříme, že není na dlouho a že vás to neodradí od návštěvy Cityparku.
Těšíme se na vás.